Vystupme z Evropské unie?

čtvrtek 15. říjen 2009 07:15

Článeček stejného jména (ale bez otazníku a s vykřičníkem - zde) jsem dočetl jen se skřípěním zubů. Politický komentátor Bohumil Doležal glosuje den za dnem události v naší zemi (někdy i někde jinde) a chápu, že je těžké každý den vymýšlet něco nového. Ale někdy je lepší nenapsat prostě nic. 

Jinak se taky můžeme dozvědět, že:

"jsme kdysi (v letech 1945-6) okradli a vyhnali z jejich domovů skoro tři miliony našich spoluobčanů (komu to právně nevoní, ať místo spoluobčanů říká bližních)"

Dále v článku pan Doležal přímo tvrdí, že pakliže 26 členských států EU schválí naši vyjímku na Benešovi dekrety, tak se stává spoluviníky tohoto aktu vyhnání sudetských němců a EU nám tak dá zelenou to udělat kdykoliv znovu!

Václav Klaus je ješitný demagog, ale je těžké k němu necítit úctu. Od dob Husitství je v nás (ať chceme, či ne) přeci jen zažráno Jiráskovské Proti Všem, takže se nedivím té obrovské podpoře prezidentu Klausovi (91 % dle TV Prima). A čím víc budou vystupovat v televizi nějací čičmundové (např. Liška od Zelených) a prohlašovat Klause za nesvéprávného, tím větší bude jeho podpora. A až bude na 99,99 %, tak se prohlásí Václav Klaus za krále a všechno bude v naší kotlině konečně jak má být!

Trošku si dělám srandu. Vlastně jsem jen chtěl říct, že V. Klaus je demagog, ale Bohumil Doležal ho tímto svým blábolem s přehledem dohnal a předehnal.

Krásné ráno.

 

 

Karel Šec

Karel Šec

Karel Šec

Nové filmy, knihy a hudba které mě zaujaly.

Od malička mám rád filmy a hlavně kino. Budu rád když Vám něco z toho co zde píši pomůže vybrat správný film na který zajít, nebo knihu kterou si přečíst. Nechci filmy "recenzovat", spíš psát o dojmech, které ve mně vzbudily.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora

Co právě čtu

Co právě poslouchám

Oblíbené stránky