Bílá sračka

úterý 12. leden 2010 07:34

K. Brozova s ex-manzelem.

Někdy je lepší internet vůbec nezapínat a věnovat se smysluplnějším činnostem. Jinak by se taky mohl citlivý člověk rychle dostat do velmi hlubokých depresí. Maďarsko totiž chystá válku se Slovenskem, primátor Bém zmizel v Antarktidě, vrací se Miloš Zeman, Jihokorejci se zavírají do rakví a Kateřině Brožové chybí v domácnosti muž. Samé depresivní zprávy, které jen zatloukají poslední hřebíček do rakve mé nálady. Ta už byla hodně narušena ranním parkováním na hromadě sněhu.

Předseda SNS se rozhodl, že už dlouho nebyl v televizi a přišel se šokujícím zjištěním – Maďarsko chystá invazi na Slovensko! A jelikož je armáda nebojeschopná (dle Sloty), tak SNS chystá dobrovolné prapory, kam se můžou mladí lidé hlásit a dostanou zdarma vojenský výcvik. Pan Slota je zoufale neoriginální, protože to už tady jednou bylo – nejdříve v Itálii (Mussolini) a pak v Německu (Adolf Hitler).

Myslím, že když se do vedoucích státních funkcí dostávají lidé tohoto typu, tak je to jasné selhání všech ostatních politiků. Toto platí i u nás, kde vzestup Dělnické strany není způsoben ničím jiným, než všeobecným politickým marasmem – každé vystoupení Paroubka, Topolánka a dalších „špiček“ v televizi je přímo úměrné nárůstu preferencí Dělnické strany. Více zde.

slota.jpg 

Primátor Bém zmizel v Antarktidě. Všechna média dělají obrovskou kauzu z toho, že si primátor vzal dovolenou. Mě osobně to nijak neuráží a celá ta kauza mi přijde podivná – co by asi Pavel Bém dělal, kdyby tu byl? Odklízel sníh? Některá média se snaží vzbuzovat dojem, že Bém viděl, že se na Prahu žene sněhová bouře a utekl, ale dovolenou má už od vánoc. Diskutovat můžeme o lokalitě jeho dovolené – já na jeho místě bych kupříkladu jel někam do tropů, k moři. Více zde.

bem.jpg 

Miloš Zeman se vrací. Naprosto to odpovídá stylu současné české politiky. Miloš Zeman se spoustě lidí hodí, protože bojuje s Jiřím Paroubkem. Spíše se sociálně-demokratické síly dostanou z bláta do louže. To neexistují žádní mladí sociální-demokraté? Více zde.

Jihokorejci se zavírají do rakví. Za živa. Váží si tak prý více života. Některé firmy tyto seance v rakvích i svým zaměstnancům nařizují. Jiný kraj, jiný mrav. Nicméně pro podobný pocit klaustrofobie jim stačí jít do solária – ještě se toho opálí. Více zde.

Kateřině Brožové chybí v domácnosti muž. Jestli si myslíte, že je to kvůli tomu co já, tak se mýlíte. Nemá jí totiž kdo odklízet sníh. Cítím s ní.

Ta bílá sračka mi už jde taky na nervy.

 stone.jpg

 

http://www.worldhum.com/travel-blog/item/photo-you-must-see-stonehenge-in-the-snow-20100108/

Karel Šec

Karel Šec

Karel Šec

Nové filmy, knihy a hudba které mě zaujaly.

Od malička mám rád filmy a hlavně kino. Budu rád když Vám něco z toho co zde píši pomůže vybrat správný film na který zajít, nebo knihu kterou si přečíst. Nechci filmy "recenzovat", spíš psát o dojmech, které ve mně vzbudily.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora

Co právě čtu

Co právě poslouchám

Oblíbené stránky