Volební humor

čtvrtek 4. březen 2010 17:31

Volby se blíží. Billboardy množí.

Míjím ty dva billboardy skoro každý den cestou do práce. Na obou je Jiří Paroubek. Na prvním bojuje proti poplatkům u veterináře. Na tom druhém pak proti snížení mateřské.

real.jpg

vet1.jpg

 

A víte co je na této kampani a protikampani nejhumornější? Trvalo mi alespoň několik minut než mi docvaklo, že billboard se zvířátky má být vtip!

Tak moc jsem si zvykl na nejrůznější sociálně blábolivé hesla, že mě slogan o boji proti poplatkům u veterináře nepřekvapil. Bral jsem ho jako reálnou kampaň ČSSD. Tak moc jsem už otupělý.

Otupělý a unavený.

A do toho teď ještě ta „kontaktní kampaň“. Záběry z "bruslení se Šlégrem" jsou opravdu radostné.

Vůbec ten předvolební výběr "celebrit" na straně ČSSD je fascinující: Krampol, Jiří Šlégr a Kateřina Brožová. Kandidují za ČSSD i Maxim Turbulence?

Vím, že se zase v diskusi dočtu, že jsem nespravedlivý napříč politickým spektrem, ale já prostě žádné otravné plakáty od jiných stran cestou do práce nevídám. Ani ve zprávách nevidím nic o tom, že by Topolánek někde juchal na rybníku s Jágrem, nebo něco takového.

Ale možná to ještě přijde.

Karel Šec

Karel Šec

Karel Šec

Nové filmy, knihy a hudba které mě zaujaly.

Od malička mám rád filmy a hlavně kino. Budu rád když Vám něco z toho co zde píši pomůže vybrat správný film na který zajít, nebo knihu kterou si přečíst. Nechci filmy "recenzovat", spíš psát o dojmech, které ve mně vzbudily.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora

Co právě čtu

Co právě poslouchám

Oblíbené stránky