Král popu na Letné

pátek 25. červen 2010 07:45

Teď asi naštvu hodně lidí, ale je opravdu nutné stavět v Praze sochy pedofilním popovým zpěvákům?

 

 

 

 

 

Na Letné bude stát už na konci srpna dvoumetrová socha Michaela Jacksona. Dle tohoto článku se o to zasloužila, s nemalou podporou Pavla Béma, spisovatelka Helena Babická. Jelikož jsem o ní v životě neslyšel, tak jsem trochu zapátral na Googlu abych se dovzdělal.

Vypadlo hlavně toto:

„Helena Babická se narodila roku 1975 a pochází z Čelákovic. Po ukončení studia na gymnáziu pracovala v reklamě, později ve filmovém průmyslu a také studuje psychologii a teologii. Přispívá do hudebních časopisů a regionálního tisku, kde publikuje články s převážně charitativní tematikou“

A dle těchto stránek je to docela pohledná žena, takže se nedivím že jí primátor Bém věnoval čas a zařídil mírnou protekci při vyřizování povolení. Taky si možná od toho slibuje nárůst počtu turistů? Možná je to i jeho pomsta generacím budoucím za to, že bude asi odejit do politického důchodu.

Nicméně je ta socha opravdu dobrý nápad? Když už, tak by tam měla stát socha Karla Gotta a ne cizáckého Michaela Jacksona!   

Dodatek 1: Může být větší klišé než slavný zpěvák umírající osamocen ve svém sídle na předávkování?!

Dodatek 2:  Na Facebooku už se proti soše bojuje, ale z hrozně srandovních pohnutek - "Až zas tak nic proti "Majklovi" nemáme, ale při světlé památce Jana Kaplického - tuhle sochu na Letné opravdu nechceme!"

 

Karel Šec

Karel Šec

Karel Šec

Nové filmy, knihy a hudba které mě zaujaly.

Od malička mám rád filmy a hlavně kino. Budu rád když Vám něco z toho co zde píši pomůže vybrat správný film na který zajít, nebo knihu kterou si přečíst. Nechci filmy "recenzovat", spíš psát o dojmech, které ve mně vzbudily.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora

Co právě čtu

Co právě poslouchám

Oblíbené stránky