Do temnoty

středa 12. červen 2013 09:39

Nejnovější díl ságy Star Trek: Do Temnoty je pro mně definitivním zklamáním roku (a to je teprve červen)

Cingrlátkový, pouťový vizuál v kombinaci s debilním příběhem, ubrečenýma a zároveň rádoby mužnýma frikulínama (protimluv) z Beverly Hills 90210 je vražedný. Jakmile se děj odehrává na můstku všude něco pípá a bliká a šmouhy rozmazávají xichty herců, aby nebylo vidět jak nikdo neví co má hrát. Minisukně uniforem už by nemohli být kratší, nicméně totálně kreténské vztahové dialogy ničí jakýkoliv dobrý dojem z nohou blondýnky/vědkyně a černošky/vědkyně.

 

 

 

Dva britští výborní herci se intenzivně snaží zvedat laťku, ale stačí jakýkoliv záběr na Dylana/Kirka a jeho vnitřní běsy a mě se chce odejít z kina.

st1.jpg

Nakonec jsem neodešel a to byla chyba, protože kapitán kopáním spraví jádro a následné ježíškovité závěrečné zmrtvýchvstání mě málem rozbrečelo. Tohle je Star Trek? Nablejskané lejno.

Klid. Nádech, výdech. Nádech, výdech.

Karel Šec

Karel Šec

Karel Šec

Nové filmy, knihy a hudba které mě zaujaly.

Od malička mám rád filmy a hlavně kino. Budu rád když Vám něco z toho co zde píši pomůže vybrat správný film na který zajít, nebo knihu kterou si přečíst. Nechci filmy "recenzovat", spíš psát o dojmech, které ve mně vzbudily.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora

Co právě čtu

Co právě poslouchám

Oblíbené stránky