Doktoři z Počátků

středa 10. červenec 2013 13:19

Relativně náhodně jsem včera viděl jeden díl tohoto nového TV seriálu a nevěřil jsem tomu co vidím.

 

 

Netušil jsem, že z kvalit Ordinace v růžové zahradě lze jít ještě níže po pomyslných schodech do televizního pekla. V roce 2013 se na obrazovkách objevuje něco, co scenáristicky (dá se vůbec ta snůška blábolů považovat za scénář?) patří někam do přelomu minulého století.

Jenže je tam jeden hlavní rozdíl: i ty nejdebilnější komunistické seriály o budování vesnice obsahovali HERCE. Doktoři z Počátků je neobsahují. Sledovat unaveného Postráneckého, muže jednoho výrazu Stránského, antiherectví Haliny Pawlowské a dalších (Vašut a Carda jsou ti nejtrapnější záporňáci v dějinách kinematografie) je utrpením.

Vrcholem je pak Martin Písařík, který hraje mentálně retardovaného "Otíka", tak neskutečně amatérsky, že jsem měl chuť vstát a hodit televizi na kočku co nám furt mňouká pod oknem. Demence, Demence, Demence. Ptáte se proč se na to dívám? Nevím, už nebudu.

doktori-z-pocatku-22.jpg

Budu dál doufat, že jednou vznikne český seriál co není k blití.

Karel Šec

Karel Šec

Karel Šec

Nové filmy, knihy a hudba které mě zaujaly.

Od malička mám rád filmy a hlavně kino. Budu rád když Vám něco z toho co zde píši pomůže vybrat správný film na který zajít, nebo knihu kterou si přečíst. Nechci filmy "recenzovat", spíš psát o dojmech, které ve mně vzbudily.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora

Co právě čtu

Co právě poslouchám

Oblíbené stránky