Huml versus Kvitová

čtvrtek 10. červenec 2014 12:30

Citát roku: bývalý dopravní fízl a nyní poslanec za ČSSD Huml (a také zaměstnanec velkého autobazaru(!)) o vítězce Wimbledonu, nyní občance Monaka: "Ano trénovala ve sportovištích postavených z daní chudších obyvatel, aby jako bohatší se mohla daním vyhnout. Petro jsi skvělá tenistka, ale jako člověk jsi špína!" Pan Huml je sám ještě větší špína než jsem si doteď myslel.

Pana Humla jsem občan poprvé zaregistroval na TV NOVA, kde poskytoval obecné rady pro řidiče a referoval o stupních dopravy, objížďkách atd. Stal se mediálně známým xichtem a díky tomu se dokázal dostat do politiky (v TV ho po tom nahradila jeho dcera). Někteří prostě podle xichtu volí, nehledě na to, že se jedná o komunistického dopraváka bez špetky jakéhokoliv relevantního vzdělání a také nehledě na partaj (VV, teď ČSSD). 

V politice se také na dopravu stále orientuje a každý jeho návrh je klenot u kterého nevím zda mám plakat, nebo se smát. Je to naprosto neschopná politická figurka, které nestačí poslanecký plat a přividělává si navíc bokem jako promotér jednoho nechvalně proslulého autobazaru. Aktuálně se proslavil svou trapnou tirádou obviňující pražské strážníky odtahující poslanecká auta. Tiráda skončila zákonem a poslancům už auto odtáhnout nelze. Můžou parkovat kde chtějí

A tato personifikace ubohosti komunistických aparatčíků uráží Petru Kvitovou vítězku Wimbledonu. Nazývá jí špínou (!) protože se jí nechce platit české daně. A ta argumentace!

Kvitová trénovala na sportovištích postavených z daní chudších obyvatel!!!! Jaká hrůza. Bohatí lidé neplatí daně? A pokud ano, daně se nějak rozdělují dle toho kdo je platil? Huml vychází z nějaké totálně pokroucené logiky, kdy občané platí daně aby splatili dluh (!), za své vzdělání (sportovní i školní?). Je to vůbec možné? Jak takový ignorant může projít sítem kandidátek? Chápu ještě Věci Veřejné, tam byla jedinou jeho devízou jeho TV popularita, ale ČSSD by se měla dokázat takových lidí zbavovat.

Pane poslanče - lidé neplatí daně protože něco dluží státu! 

Petra Kvitová udělala jediný možný rozumný tah a pokud tady povládnou lidé jako je špína Huml, tak se v tom Monaku brzo potkáme všichni. Blbý je, že oni tam asi přijdou za námi. 

Karel Šec

Karel Šec

Karel Šec

Nové filmy, knihy a hudba které mě zaujaly.

Od malička mám rád filmy a hlavně kino. Budu rád když Vám něco z toho co zde píši pomůže vybrat správný film na který zajít, nebo knihu kterou si přečíst. Nechci filmy "recenzovat", spíš psát o dojmech, které ve mně vzbudily.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora

Co právě čtu

Co právě poslouchám

Oblíbené stránky